Tornádo Jižní Morava - poděkování a další prosba

Vážení kolegové, přátelé, 

 

naše poslední výzva k pomoci pro sítě postižené tornádem na Jižní Moravě se velmi ujala a já Vám za to z celého srdce děkuji. 

 

Pan Čech z Netconnectu Hodonín signalizuje, že materiálu pro obnovu infrastruktury sítě už je dostatek, také nářadí a přístrojové/strojní vybavení je v počtu, které vyhoví. 

Velmi pomáhá také výprava techniků, kteří přijeli s obnovou sítě pomoci. 

Klobouk dolů, obrovský dík. 

 

Ukazuje se však další problém, se kterým se na Vás obracíme. Postižení tornádem přišli o svá zařízení, kterými se k síti připojují. 

 

Potřeba jsou výložníky, stožárky, instalační kabely a CPE zařízení. V oblasti působí ISP, kteří používají MikroTik a Ubiquity. 

 

Můžete-li postrádat přebytky ze svých skladů, nebo ještě využitelná zařízení s 802.11ac od těchto firem a chcete podpořit lidi přímo v oblasti, prosím zašlete je do skladu do Netconnectu. 

 

Pan Čech zřídí distribuční centrum této pomoci a vydá je přímo do domácností, nebo ISP v okolí, kteří provedou instalaci na domech již připojených k elektrické síti. 

 

Jedná se o potřebu zhruba u stovky nemovitostí. Datové sítě v oblasti jsou přetížené, mnozí postižení již v opravovaných nemovitostech bydlí a potřebují funkční internet k organizování pomoci nebo nákupu materiálu. 

 

Děkuji Vám  

 

Ing. Jan Čech
jednatel společnosti
+420 608 123 666 | jan.cech@net-connect.cz | www.net-connect.cz
Net-Connect s.r.o. Velkomoravská 33a, 695 01 Hodonín

 

 

 

S přátelským pozdravem

Jakub Rejzek